پایگاه اطلاع رسانی حماسه سیاسی

ویژه یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

آخرین اخبار انتخابات ، کاندیداهای احتمالی ، اخبار کاندیداها ، قوانین و اطلاعیه ها و ....

کاری از تیم طراحی و مدیریت سایت انتخابات مجلس نهم


جهت ورود به سایت روی لینک زیر کلیک کنید...

www.hamasenews.irبستن


 1 آبان 1396

21:26 - 24 / 11 / 1390 2155 بازدید ارسال به دوستان این صفحه را به اشتراک بگذارید
با پایان یافتن مهلت بررسی صلاحیت ها توسط شورای نگهبان؛   

شمال نیوز: در آخرین روز مهلت قانونی اعلام اسامی تایید شدگان انتخابات مجلس نهم از سوی شورای نگهبان می گذرد و وضعیت تائید یا عدم تائید صلاحیت ها در اکثر استان ها به نامزدها اعلام گردید اما تاکنون هنوز برخی از داوطلبان از تایید یا عدم تایید خود اطلاعی ندارند .

اخبار رسیده به شمال نیوز حاکیست :

در حوزه انتخابیه ساری و میاندرود مجید حسین زادگان و نادعلی رمضانپور نتوانستند مجوز حضور در رقابت های انتخاباتی اسفند نود را از شورای نگهبان دریافت کنند و علی رغم اعتراض در دو مرحله هیئت نظارت و هیئت اجرایی اما رد صلاحیت آنان قطعی شده است .

در حوزه انتخابیه شرق مازندران ( بهشهر ،نکا و گلوگاه )
ضمن تائید صلاحیت تمامی نامزدها در مراحل اجرایی و نظارت ،تنها داوطلب رد صلاحیت شده حسنی خورشیدی می باشد که تاکنون وضعیت صلاحیت وی مشخص نشده و از ادامه رقابت نهم مجلس در این حوزه باز مانده است.


در حوزه انتخابیه قائم شهر ، سوادکوه و جویبار ، محمد اسماعیل ابراهیم زاده که صلاحیت وی با عدم احراز در هیئت نظارت روبرو شد در این مرحله نیز نتواست نظرمثبت شورای نگهبان را بدست آورد وبرای تداوم حضور در رقابت انتخابات پیش رو، باید اعتراض نهایی خود را نیز اعلام نماید .

کمال علی پور دیگر نامزد این حوزه که از سوی هیئت اجرایی نظارت استان تایید شده بود ، و در مرحله بررسی های شورای نگهبان نتوانست مجوز حضور در رقابت های انتخاباتی مجلس نهم را بدست آورد و از ادامه رقابت ها بازماند .

همچنین در این حوزه انتخابیه هنوز از وضعیت تایید و یا عدم تایید سید هادی حسینی اطلاعی در دست نیست .


در حوزه انتخابیه بابل تاکنون اخباری مبنی بر تائید نامزدهای رد صلاحیت شده نرسیده است. و شایعات بسیار زیاد در باره ردصلاحیت یکی از نامزدها که از سوی هیات اجرایی و نظارت استان تائید شده بود به گوش میرسد.

در حوزه انتخابیه تنکابن و رامسر با توجه به عدم صلاحیت نیکنام نماینده فعلی این حوزه ، تاکنون اخباری مبنی بر تائید نامزدهای رد صلاحیت شده بدستمان ترسیده است.

ياد آور مي شود ، داوطلباني كه صلاحيت‌شان در هيات‌ مركزي، هيات استاني و هيات اجرايي مورد تاييد واقع شده بود اما در مرحله شوراي نگهبان، صلاحيت‌شان تاييد نشده بود، ظرف سه روز فرصت دارند شكايات خود را در تهران به شوراي نگهبان و در استان‌ها به دفاتر نظارتي استان تحويل دهند و  شوراي نگهبان هفت روز فرصت بررسي شكايات را دارد و در نهايت دوم اسفند نتايج نهايي اعلام خواهد شد.

اخبار تکمیلی متعاقبآ اعلام می گردد.نظرات کاربران :  
سوادكوهي :
به كوري چشم حقيران و حسودان سيد هادي حسيني تاييد شد.
32 : 21  -  30 - 11 - 1390

طلاب :
جدید - رد صلاحیت منوچهر صادقی قادیکلائیاخبار دریافتی از قائم شهر حاکی است " منوچهر صادقی قادیکلائی " نیز با اعلام رسمی شورای نگهبان ، رد صلاحیت شد .وی از مدیران وزارت کشور به شمار می آید که مسئولیت های مهمی چون مدیر کل امور اجتماعی و رئیس اداره حقوقی اداره کل شوراهای این وزارتخانه را بر عهده داشته است .منوچهر صادقی قادیکلائی از محبوبیت زیادی در میان خانواده های شهدا و رزمندگان دفاع مقدس برخورداراست و باشکوهترین یادواره های شهدا را در منطقه پایه گذاری کرده است .در هفته های گذشته دهها تن از پدران شهدا نیز با حضور در دفتر آیت الله معلمی ، نماینده مردم مازندران درمجلس خبرگان و امام جمعه قائم شهر خواستار تجدید نظر در بررسی صلاحیت وی شدند .

24 : 12  -  29 - 11 - 1390

خنار :
چرا این همه قضاوت های غلط این همه حرف زدید ولی به خودتان اجازه نمی دهید که یک بار هم شده بیایید از صنعت نساجی که تازه راه اندازی شده بازدید کنید صنعت پوشاک بزرگترین تولیدی پوشاک جهان که همین الان 700 پرسنل زن مشغول به کار است وای به حال شما که در اون دنیا باید جواب دهید .
54 : 18  -  28 - 11 - 1390

هوادار :
انداختن گناه نابخشودنی رد صلاحیت حسینی و علپور به گردن ادیانی فقط رد گم کردن است حسینی برای درست کردن رزومه به علی آبادی و گروه انحراف متوسل شد تا به مردم شهرش خدمت کند با کدام هزینه و به چه قیمتی خدا میداند علیپور نیز راه را کج رفت علیرغم نداشتن فوق لیسانس بدنبال تایید آن رفت که شورای نگهبان متوجه سند سازی شده است. دوستان اکبری بدانند با اینکارها نمی توانند مانع ورود ادیانی به مجلس شوند بروید و فکری بحال خرابی های نساجی کنید شاید رضایت مردم جلب شد
18 : 8  -  26 - 11 - 1390

خبر داغ :
با توجه به ردصلاحیت حسینی و )علیپور بدلیل نداشتن فوق لیسانس( رقابت اصلی این دوره از انتخابات بین آقایان اکبری. ادیانی و دکتر نعمت زاده خواهد بود. شایعه سنگین رایزنی های ادیانی برای خارج کردن حسینی از گردونه انتخابات و همچنین هزینه های بسیار زیاد تبلیغات، انتشار دهها هزار جلدی و توزیع کتاب آسیب شناسی انتخابات کارش را درسوادکوه دشوار کرده است. پاشنه آشیل اکبری هم نساجی است طلوع صنعت غروب بیکاری وعده او در دوره قبل بود که تاکنون محقق نشده گرچه بیش از ادیانی در جهت احیای نساجی تلاش کرده است.دکتر نعمت زاده نیز اگرچه مورد حمایت کلیه گروهها و جبهه ها واقع شده و مجددا با شعار پرهیز از هزینه های غیرضرور و بدون نصب پوستر در جهت رعایت حقوق شهروندان، خاموش و بی سروصدا به میدان آمده اما رقبای وی او را مرد دانشگاه و پژوهش می دانند نه مدیر اجرایی
24 : 0  -  26 - 11 - 1390

اسماعیل :
رای مافقط به مهندس علیرضا آقاگل زاده
حاجی دوست داشتنی
9 : 16  -  25 - 11 - 1390

نام شما :

ایمیل :    

نظر شما :